همکاری با آرچکایت

archkite logo

آرک‌چکایت مکانی‌ست که به‌صورت عام‌المنفعه  در جهت گسترش علم در حوزه معماری فعالیت می‌کند؛

اگر شما نیز از عاشقان و دوست‌داران معماری هستید، اگر دانشجویی هستید که مشتاقانه آثار فاخر معماری را دنبال می‌کند، اگر فردی هستید که با دیدن آثار معماران بزرگ چشمانش می‌درخشد، آرچکایت صمیمانه و در نهایت خشوع و تواضع از شما درخواست همکاری دارد.

در حال حاضر ماموریت آرک‌ کایت در گردآوری بیوگرافی معماران نامدار و آثار فاخرشان خلاصه می‌شود. این امر به دسترسی هر چه راحت‌تر، سریع‌تر و دقیق‌تر دانشجویان، استادان و علاقه‌مندان معماری کمک خواهد کرد.

به‌طور جزئی‌تر در حال حاضر در کنار مطالب ذکر شده علاقه‌مند هستیم در حیطه معماری‌سبز و معماری‌پایدار و مباحث مرتبط با معماری‌وانرژی فعالیت کنیم.

همکاری با آرچکایت نیز در حال حاضر به جمع‌آوری اطلاعات جامع از معماران بزرگ و یا آثارشان«که نگارنده به انتخاب خود انتخاب می‌کند» و نگارش آن‌ها به بیان ساده و روان خلاصه می‌شود«مخصوصا اگر در حوزه معماری‌سبز باشد».

تمامی همکارانی که مقالاتشان در آرچکایت منتشر شود، دارای صفحه CV(رزومه) در آرچکایت خواهند بود. در حال حاضر با توجه به تمرکز آرچکایت به جمع‌آوری مقالات در یک مکان مناسب و عدم درآمدزایی متاسفانه امکان پرداخت وجه نقد وجود ندارد.

اگر مایل به همکاری با ما هستید، آرچکایت صمیمانه دست شما را فشرده و از شما استقبال می‌کند. خواهشمندیم فرم زیر را تکمیل نمایید و منتظر تماس ما باشید.

همکاری با آرک‌کایت

مرحله 1 از 2 - مشخصات فردی

50%
  • لطفا تاریخ تولد خود را وارد نمایید.
  • لطفاً ایمیل خود را با حروف انگلیسی وارد کنید.
  • لطفا شماره تماس خود را وارد نمایید. این فیلد اجباری نمی‌باشد.

این مطلب را برای دوست خود ارسال کنید:

فهرست مطالب این صفحه

 مطلب پیشنهادی: